Лікарі повідомлятимуть в поліцію дані про хворих на коронавірус та їхні контакти

26 Березня 2020, 10:21
Лікарі повідомлятимуть в поліцію дані про хворих на коронавірус та їхні контакти

Під час карантину поліція здійснюватиме контроль за виконанням протиепідемічних заходів.

Одним із основних завдань поліцейських в цих умовах є проведення роз’яснювальної роботи, особливо серед громадян, які нещодавно повернулися з-за кордону.

Також узгоджено певний алгоритм дій, згідно з яким інформацію про хворих поліцейським надаватимуть лікарі. Вони передаватимуть правоохоронцям дані про місця перебування інфікованих і їхні контакти з іншими громадянами протягом інкубаційного періоду.

Зараз дивляться

У поліції підкреслили, що в разі, якщо хворі нещодавно повернулися з-за кордону, поліція даватиме запит у Держприкордонслужбу на інформацію про їхніх попутників, які надали інформовану згоду на проведення профілактичних заходів.

– Отримавши інформацію від прикордонників, поліцейські телефоном спілкуються з контактними особами або відвідують їх за місцем проживання та інформують, що громадяни мали контакт з хворими на коронавірус.

Також під час розмови роз’яснюють необхідність дотримання умов самоізоляції та стежити за власним самопочуттям, – зазначив глава Нацполіціі України Ігор Клименко.

Читайте: Карантин в Україні – все, що потрібно знати і останні новини

Надалі списки осіб, які контактували з інфікованими, передаються головним державним санітарним лікарям в регіонах.

– Зараз поліцейські отримали інформацію і обдзвонили близько 200 осіб, які летіли разом з двома хворими на коронавірус, – зазначив Клименко.

Нагадаємо, вчора уряд продовжив карантин і оголосив в Україні надзвичайну ситуацію до 24 квітня.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка