На вокзалах підготували приміщення для перевірки пасажирів на коронавірус – Криклій

На вокзалах підготували приміщення для перевірки пасажирів на коронавірус – Криклій

Укрзалізниця підготувала спеціальні приміщення на вокзалах для перевірки хворих із симптомами респіраторних захворювань. Також були підготовлені засоби індивідуального захисту.

– Щоб контролювати стан здоров’я громадян, які прибувають до України з країн, де зафіксовані випадки Covid-19, проводиться температурний скринінг в аеропортах та на всіх пунктах пропуску, – повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

На вокзалах Запоріжжя-1, Рівне, Тернопіль, Фастів, Біла Церква відведені приміщення для тимчасової ізоляції осіб із симптомами респіраторних захворювань. Для запобігання розповсюдженню вірусу на шляху слідування потягів вимірюють температури тіла пасажирів.

Наразі в наявності є 10 тис. респіраторів, 25 тис. оглядових рукавичок, понад 1 тис. захисних окулярів. Також заплановано отримання партій антисептику для рук, дезінфекційних засобів та захисних халатів.

Зараз дивляться

Читайте: У Києві визначили лікарні для прийому пацієнтів, хворих на коронавірус

Владислав Криклій також зазначив, що на 19 вокзалах облаштовані медичні пункти, обладнані необхідним устаткуванням та протиепідемічними засобами для тимчасової ізоляції хворих. Це станції:  Київ-Пасажирський, Чоп, Хмельницький, Івано-Франківськ, Коломия, Суми, Херсон, Ужгород, Львів, Полтава-Південна, Вінниця, Жмеринка, Козятин, Миколаїв, Чернівці, Харків, Одеса, Дніпро, ім. Т.Шевченка.

Раніше Факти ICTV писали, що у Міністерстві охорони здоров’я наразі опрацьовують можливість запровадження самоізоляції у квартирах людей, в яких виявили підозру на новий тип коронавірусу Covid-19.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка