Штаб ООС через підозри коронавірусу в ОРДЛО обмежує перетин КПВВ

Штаб ООС через підозри коронавірусу в ОРДЛО обмежує перетин КПВВ

Через поширення на тимчасово окупованих територіях Донбасу випадків захворювання на ГРВІ, збудником яких, ймовірно, є коронавірус, на КПВВ з 7.00 7 березня штаб ООС вводить тимчасові обмеження щодо перетину лінії розмежування.

– Усі особи, які перетинатимуть лінію розмежування через КПВВ, будуть проходити процедуру огляду та температурного сканування, і в разі виявлення ознак, схожих на симптоми ураження коронавірусною інфекцією, до них будуть застосовані обмежувальні заходи, що спрямовані на захист їх здоров’я та недопущення занесення коронавірусу на територію України, – йдеться у повідомленні.

У штабі також пояснили, що громадян з реєстрацію на підконтрольній території у разі підозри на коронавірус доставлятимуть у спеціалізований лікувальний заклад.

Для цього на кожному КПВВ чергує швидка з підготовленим медперсоналом.

Зараз дивляться

ЧитайтеДіти і дорослі однаково ризикують заразитися коронавірусом – вчені

Якщо підозри на ураження коронавірусом будуть у осіб, які їдуть з ОРДЛО та не мають реєстрації на підконтрольній території, їх не пропустять через КПВВ.

Тому командування Об’єднаних сил закликає громадян без крайньої потреби не відвідувати тимчасово окуповані території.

Нагадаємо, у МОЗ повідомили про негативні результати аналізів дев’ятьох госпіталізованих українців, у яких підозрювали коронавірус.

Джерело: ООС

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка