Фото Новини

У Києві блогер поширювала фейки про Covid-19 за завданням РФ – СБУ

8 Квітня 2020, 16:12
У Києві блогер поширювала фейки про Covid-19 за завданням РФ – СБУ

СБУ припинила в Києві діяльність блогера, яка в своїх акаунтах в соцмережах розміщувала публікації з пропагандою сепаратизму, закликами до зміни кордонів території України і поширювала фейки про коронавірус.

Киянка діяла за завданням кураторів з Росії і намагалася дестабілізувати суспільно-політичну обстановку в Україні. Також вона розміщувала в мережі спотворені факти про ситуацію в Україні напередодні Дня перемоги над нацизмом.

Для підготовки матеріалів блогер використовувала інформацію з пропагандистських інтернет-видань РФ і поширювала власні публікації на свою аудиторію в кілька десятків тисяч осіб.

Зараз дивляться

Читайте: Приховали випадки коронавірусу: СБУ відкрила справу проти Євролаб

Під час обшуку за місцем проживання у неї виявили мобільні гаджети та комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності.

Її діяльність розслідується в рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

У Києві блогер поширювала фейки про Covid-19 за завданням РФ -

Нагадаємо, 2 квітня СБУ викрила протиправну діяльність державного секретаря Міністерства інфраструктури Андрія Галущака.

Він скопіював і переслав електронною поштою документ, який стосується комплексу заходів Міноборони, прикордонних, правоохоронних та інших органів державної влади щодо захисту національних інтересів на півдні і сході України, в Чорному і Азовському морях та Керченській протоці.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка