У Малайзії використовують дрони для виявлення людей з високою температурою

У Малайзії використовують дрони для виявлення людей з високою температурою
Джерело: Pixabay

Малайзійська поліція попередила, що в рамках заходів профілактики Covid-19 буде використовувати дрони для забезпечення дотримання обмежень на поїздки і виявлення людей з високою температурою, оскільки в Малайзії введено жорсткі обмеження.

Як повідомляє державне інформаційне агентство Малайзії Bernama, дрони, які можуть визначати температуру людей на висоті до 20 метрів над землею, будуть червоним світлом сигналізувати про хворих.

Минулого тижня Малайзія ввела майже повну національну ізоляцію в спробі зупинити зростання щоденних інфекцій, які до кінця травня досягли понад 9000 чоловік.

Хоча з того часу кількість щоденних випадків знизилася, керівник системи охорони здоров’я Нур Хішам Абдулла попередив, що більшість нових інфекцій і смертей були викликані невідомими контактами.

– Одна з причин – поява нових штамів, які мають вищі показники заразності і смертності, – сказав він.

Відповідно до правил ізоляції дозволено тільки двом людям з кожного домогосподарства ходити в магазин за предметами першої необхідності, займатися неконтактним спортом або звертатися за медичною допомогою поруч з будинком. Школи і торгові центри закриті, хоча велика частина виробничого сектора продовжує працювати зі скороченням робочої сили.

Поліція буде стежити за дотриманням обмежень на поїздки, а також проводитиме несподівані візити додому, щоб переконатися, що люди дотримуються правил.

Китай схвалив вакцину проти коронавірусу Sinovac для екстреного використання серед дітей віком від трьох років і підлітків до 17 років. Дослідження показали, що препарат може викликати імунну відповідь навіть у дітей від трьох років.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка