Відео Новини

Україна отримає 8,5 млн доз вакцини від Covid-19

Україна отримає 8,5 млн доз вакцини від Covid-19

Україна отримає 8,5 млн доз вакцини від коронавірусу в межах програми Covax. Перший транш очікується у розмірі 1 млн 250 тис. доз.

Про це під час брифінгу повідомив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

– Сьогодні ми чітко розуміємо, що отримаємо кількість доз вакцини, що дорівнюватиме 20% від кількості населення. Зокрема, йдеться про максимум 8,5 млн доз. Перший транш ми очікуємо у розмірі 3%, що становить 1 млн 250 тис. доз.

Найближче засідання правління Covax відбудеться 19 листопада. Після нього стане відомо про орієнтовні дати постачання вакцини і її вартість.

Зараз дивляться

Читайте: Коронавірус у норок може вплинути на ефективність вакцини – Ляшко

Також Віктор Ляшко нагадав, що Україна потрапила до переліку країн, які отримають вакцину за спеціальною ринковою ціною або безоплатно.

Напередодні міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що у найкращому випадку Україна зможе отримати вакцину від коронавірусу наприкінці першого кварталу 2021 року.

Нині ще жодна з груп вчених, що працюють над вакциною, не може похвалитися завершенням третього етапу клінічних випробувань. Однак очікуються, що реєстрація препарату може відбутися до нового року.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка