Як пережити розрив стосунків – 10 порад психотерапевта

1 Березня 2017, 19:39
Як пережити розрив стосунків – 10 порад психотерапевта

Про це розповів психотерапевт Міхаела Бернард, пише psychologies.ru.

Однак є й інші способи забути поки ще кохану людину.

Творіть. Творчість – прекрасний спосіб перетворити почуття, викликані вашою втратою, в щось значуще, відчутне, що можуть побачити, почути і оцінити інші.

Зосередьтеся на роботі. Якщо творчість не для вас, спробуйте зануритися в роботу, це дуже допомагає відволіктися на якийсь час.

Дивіться фільми. Ми зазвичай ототожнюємо себе з одним або декількома героями фільму, переживаючи їх життя на екрані як своє.

Займіться спортом. Вкладаючи свою енергію в фізичну активність, ви покращуєте свій стан і на емоційному, і на фізіологічному рівні. Час на біговій доріжці або заняття в групі аеробіки або спортивній секції допоможуть активувати центри вироблення ендорфінів у вашому мозку.

Спілкуйтеся з друзями. Досить очевидно, що для подолання втрати важливо підтримувати контакт з друзями і намагатися більше часу проводити з тими, хто вас любить і цінує.

Читайте: Мисливці на секс: як не потрапити на гачок пікаперів-аферистів

Не дзвоніть колишнім. Коли ми переживаємо втрату, може виникнути природне бажання пожвавити в пам’яті наші попередні втрати, тому нерідко люди в таких ситуаціях починають дзвонити своїм колишнім партнерам. Не варто цього робити. Залиште минуле в минулому і зосередьтеся на теперішньому.

Не топіть горе у вині. Звичайно, якщо ви вип’єте один-два келихи, щоб полегшити свій біль, нічого страшного не трапиться. Але важливо пам’ятати, що алкоголь ніколи не вирішує проблем, а тільки їх посилює. В кінцевому рахунку, він сприяє депресії.

Змініть щось в своєму житті. Багато людей після розставання з партнером змінюють зачіску, відрощують бороди або змінюють обстановку в будинку. Це дозволяє якось відчутно позначити початок нового етапу в житті.

Не кидайтеся відразу ж шукати когось іншого. Нерідко після розриву ми намагаємося знайти розраду в чиїхось обіймах, але, чесно кажучи, в результаті це зробить нам тільки гірше. Варто повністю пережити горе розставання, перш ніж починати пошук нового партнера.

Дайте собі час посумувати. Горе – природна частина життя. Ми горюємо, втрачаючи кохану людину, прощаючись з кимось, переїжджаючи в новий будинок, залишаючи минуле позаду. Іноді хтось з’являється в нашому житті і дуже скоро зникає з неї. Важливим є те, що ви пережили разом, і тільки повністю переживши горе, ви зможете назавжди зберегти в собі все гарне, що було, залишивши погане позаду.

Раніше ми писали, як зберегти пристрасть у відносинах.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка