Відео Секс

Мисливці на секс: як не потрапити на гачок пікаперів-аферистів

Мисливці на секс: як не потрапити на гачок пікаперів-аферистів

Експерт, адвокат програми Ранок у Великому місті Сергій Костира знає, як вони це роблять.

Де-небудь в темному провулку на молоду красиву дівчину нападає гопник. Але в цей момент з’являється герой, який захищає цю дівчину, і після цього запрошує на каву. Далі він запропонує їй секс. Але це була постановка.

Найпростіший спосіб, який використовують “мисливці” у своєму арсеналі, це клофелін в стакан. У нічному клубі дівчині можуть підлити його у напій.  Коли вона знепритомніє, її везуть на дачу і роблять з нею все, що заманеться. Але на ранок вона, як правило, нічого не згадає.

Читайте: Лже-діагнози і махінації з розцінками: як лікарі наживаються на здоров’ї людей

Деякі полюють на дівчат навіть з фотоапаратом. Як правило, вони шукають дівчат десь в соцмережах і пропонують фотосесію. Коли дівчина на неї приходить, їй пропонують роздягнутися і роблять пікантні фото. Після цього її починають шантажувати. Але вимагаючи з неї секс. Інакше ці фотографії обіцяють розповсюдити по всьому Інтернету.

Секс з жалості. Це не завжди працює, але тим не менш, деякі ведуться. Красивій дівчині обов’язково розкажуть, що хлопця кинула кохана, або він розлучився з дружиною, або він втратив батьків в страшній катастрофі. У цей момент він спробує запропонувати дівчині секс.

Як не стати жертвою?

Дівчатам треба бути обережнішим, коли вони відпочивають в нічних клубах. Ніколи не потрібно погоджуватися на безкоштовну випивку – в ній може бути клофелін.

Не варто користуватися послугами фотографів з неперевіреною репутацією. Вони можуть виявитися звичайними аферистами.

Також не варто довіряти сопливим “женихам”, які будуть розповідати вам про своє горе.

Нагадаємо, Сергій Костира розповів, на що готові аферисти, щоб будь-яким способом роздобути квартиру.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка