Як в анекдоті: в яких випадках секс знімає головний біль

Як в анекдоті: в яких випадках секс знімає головний біль

У деяких випадках секс може діяти як природне знеболювальне, однак якщо у вас серйозні проблеми зі здоров’ям, варто негайно звернутися до лікаря.

Про те, як секс знімає головний біль, Фактам ICTV розповіла сексолог Оксана Єфремова.

Читайте: Зміцнює імунітет і покращує тонус м’язів: які хвороби лікує секс

Зараз дивляться

– Болить голова – це вже анекдотична ситуація. Проте вчені досліджують цю тему не перший рік і прийшли до висновку, що в деяких випадках секс (або мастурбація) можуть бути більш ефективним лікуванням мігрені та сильного головного болю, ніж звичайне знеболювальне. Розширення судин під час збудження і викид ендорфінів, природних знеболювальних, знімає симптоми головного болю, – зазначає фахівець.

Однак є і зворотні ситуації, коли головний біль з’являється і посилюється під час збудження і сексу або проявляється під час чи після оргазму – через неправильне положення тіла, спазм судин або порушення роботи нервових закінчень.

– У будь-якому разі головний біль не можна терпіти. Зверніться до невролога якомога раніше, щоб попередити серйозні захворювання, які можуть так проявлятися, – додала Оксана Єфремова.

Раніше Факти ICTV розповідали, як алкоголь впливає на секс. Адже у нашому суспільстві вже давно склався стереотип, що алкоголь сприяє яскравому сексу, однак це лише міф.

Теги
Секс
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка