Просто натисни кнопку: презентовано застосунок для жертв домашнього насильства

телефон

В Україні презентували мобільний застосунок для жінок, що потерпають від домашнього насильства. Про це повідомила перша леді Олена Зеленська у своєму Telegram-каналі.

Тривожна кнопка, яку можна швидко натиснути і викликати поліцію, непомітна для кривдника, на екрані смартфону вона виглядає як нейтральна іконка.

Коли жінка натисне кнопку виклику — поліція визначить її перебування через геолокацію. Говорити вголос, телефонуючи на 102, не потрібно. Інша корисна інформація та контакти інших служб допомоги доступні тільки у прихованому інтерфейсі.

Зараз дивляться

Ми навмисне не повідомляємо назву додатку, щоб про нього не дізналися аб’юзери.  А от ті, хто потерпає від насилля, можуть отримати інформацію та завантажити програму, подзвонивши на гарячу лінію 116 123 або написавши в особисті повідомлення на сторінку Розірви коло: https://www.facebook.com/rozirvykolo.

Застосунок презентували разом із Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України, UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення та за підтримки британського посольства.

Зеленська зауважила, що протистояння російському агресору — не привід забувати про невоєнне насильство. Навпаки, після всього, що переживає наша країна, ми не будемо терпимим до насильства вже ніколи. До жодного насильства в жодній формі.

Джерело: Олена Зеленська

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка