Вакцинація від Covid-19 знижує ризик госпіталізації у 15 разів – МОЗ

Вакцинація від Covid-19 знижує ризик госпіталізації у 15 разів – МОЗ
Джерело: Depositphotos

Вакцинація від коронавірусу знижує ризик госпіталізації та тяжкого перебігу хвороби в 15 разів.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я. За попередніми даними, протягом останніх трьох місяців лише 0,7% людей, яким діагностували коронавірус, були вакциновані препаратами від Covid-19. Лише 0,4% госпіталізованих хворих були повністю вакциновані.

Ці дані не враховують безсимптомні захворювання та ті випадки, в яких хворі на коронавірус люди не робили тестів та не зверталися за медичною допомогою.

Зараз дивляться

Статистика свідчить про те, що усі вакцини, які використовує Україна, ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби. У МОЗ закликали людей якнайшвидше отримати щеплення, щоб захиститися від нової хвилі Covid-19.

За словами професора кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця Сергія Дуброва, минулого тижня у закладах м. Києва серед повністю вакцинованих не було жодного госпіталізованого.

– Але випадки зараження вакцинованих в Україні трапляються. Як правило це люди, які отримали всього одну дозу препарату або контактували з хворим на 3-5 добу після ревакцинації. Але серед повністю вакцинованих необхідності у госпіталізації та важких випадків Covid-19 немає, – каже він.

Дубров стверджує, що вакцина дійсно захищає від коронавірусу та навіть від штаму Дельта. Також важливо, що є захист від тяжкого та критичного перебігу хвороби.

За добу, 8 серпня, в Україні вакцинували від коронавірусу 51 445 людей. Одну дозу отримали 30 988 людей, повністю імунізовані – 20 457 людей. А загалом в Україні здійснено 6 538 718 щеплень.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка