20 країнам світу загрожує голод через коронавірус – ООН

24 Березня 2021, 09:43 Людмила Богданова
20 країнам світу загрожує голод через коронавірус – ООН

20 країнам світу загрожує брак їжі через пандемію коронавірусу. Про це йдеться у звіті агенцій Організації об’єднаних націй щодо продовольства.

За інформацією, 34 млн людей в усьому світі вже стикаються з надзвичайним рівнем гострого голоду. Фахівці ООН стверджують, що найбільше страждають африканські країни, але голод зростатиме і в інших регіонах.

Яким країнам загрожує голод

 1. Конго;
 2. Афганістан;
 3. Ємен;
 4. Нігерія;
 5. Ефіопія;
 6. Венесуела;
 7. Південний Судан;
 8. Судан;
 9. Гватемала;
 10. Зімбабве;
 11. Гондурас;
 12. Сомалі;
 13. Буркіна-Фасо;
 14. Мадагаскар;
 15. Сальвадор;
 16. Малі;
 17. Центральноафриканська республіка;
 18. Республіка Сьєрра-Леоне;
 19. Мозамбік;
 20. Гаїті.

– Ми бачимо, як катастрофа розгортається на наших очах. Голод під впливом конфліктів, що підживлюються кліматичними шоками та пандемією Covid-19, стукає у двері мільйонів сімей.

Агенції ООН пропонують три кроки для вирішення проблеми. Передусім йдеться про припинення війн, надання доступу до вразливих груп населення та залучення фінансів для гуманітарної допомоги.

У звіті також вказані невідкладні заходи, яких треба вжити у кожному регіоні. Це збільшення масштабів продовольства, допомога з харчуванням, надання насіння, відновлення конструкцій для збору води та запровадження схем розрахунку за працю.

Напередодні ООН оприлюднила список країн з найвищим рівнем щастя. На перших позиціях – Фінляндія, Данія та Швейцарія. Україна у рейтингу посіла 110-е місце.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка