Імітує природні антитіла: у Великій Британії сертифікували препарат для лікування Covid-19

Імітує природні антитіла: у Великій Британії сертифікували препарат для лікування Covid-19
Джерело: Depositphotos

У Великій Британії дозволили використовувати препарат на основі моноклональних антитіл Ronapreve для лікування коронавірусу.

Цей препарат визнало безпечним для використання Агентство з контролю за лікарськими засобами та виробами медичного призначення (MHRA) Великої Британії.

Ronapreve виробляють компанії Roche і Regeneron. Він належить до класу препаратів, які називають моноклональними антитілами, які імітують природні антитіла, що виробляються організмом для боротьби з інфекціями. Препарат призначений для лікування пацієнтів, у яких коронавірус проходить у легкій та середній формі.

Зараз дивляться

У липня 2021 року Японія першою схвалила для використання препарат Ronapreve. За результатами лабораторних досліджень, після застосування цих ліків ризик госпіталізації або смерті, яку може викликати Covid-19, знижується на 70%.

Нині Ronapreve вже сертифікували у США, Індії, Швейцарії, Канаді та ЄС.

Нещодавно в Україну поставили 2 784 флакони препарату Тоцилізумаб. Його розвезуть у регіони для лікування хворих з важким перебігом Covid-19.

Тоцилізумаб – це діюча речовина в препараті Актемра. Він належить до групи імунодепресантів, тобто зменшує активність імунної системи. Препарат діє на запалення, яке спричиняє Covid-19. Він не впливає на сам вірус, тому для профілактики його приймати не потрібно.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка