Ексклюзив Відео Новини

Карантин у Австрії: які обмеження діють, та що потрібно носити замість одноразової маски

мандрівник карантин
Джерело: Depositphotos

Якщо ви вирішили відвідати Австрію, потрібно знати, які карантинні обмеження там діють та які документи потрібно мати при собі. Про це Фактам ICTV розказала журналіст Валерія Маліцька.

Отже, іще перед вилітом авіакомпанія попереджає, що на борт літака можна зайти лише у FFP-2-респіраторі. Ніякі інші маски не визнаються. Влада Австрії визнала цей рспіратор таким, що має вищий ступінь захисту.

Зараз дивляться

З документів потрібно мати Covid-сертифікат або ж негативний ПЛР-тест, якщо у вас немає зеленого сертифікату з визнаними в Європі вакцинами. Якщо маєте ПЛР-тест, то потрібно додатково пройти реєстрацію на спеціальному австрійськом сайті.

Без Covid-сертифікату або тесту в Австрії  не пускають до кав’ярень, музеїв тощо. Але якщо раптом ви не маєте документа, можете замовити каву на виніс, не заходячи всередину.

 –  У місцях, де багато людей, маски не носять, потрібний лише Covid-сертифікат або ПЛР-тест, або довідка, що ви перехворіли на Covid, – ексклюзивно розказала адміністратор готелю Деніс. – Готелі, ресторани зобов’язані перевіряти наявність документів. Коли ви входите, то показуєте їх.

В аеропорту вас перевірять також, за відсутності  Covid-сертифікату, вам запропонують пройти ПЛР-тест. Ящо ж ви з якихось причин цього не зробите, вам заборонять в’їзд в Австрію.

Адміністратор салону краси Іжжі розказала, що працівники салона носять респіратори, і не тільки через коронавірус. На їхніх робочих місцях багато хімікатів. А респіратор захищає від потрапляння хімії в організм.

 – Ми всі вакциновані, та незважаючи на це, ми робимо регулярно тести, – додала Іжжі. – Адже не знаєш, хто може зайти до салону.

У магазини, музеї, до кав’ярень можна заходити лише у респіраторах.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка