Вколола собі в губи масло: у Дніпрі 14-річну дівчинку довелося рятувати під наркозом

уколы красоты
Джерело: Depositphotos

Плачевно закінчилася спроба 14-річної дніпровчанки поліпшити свою зовнішність за допомогою нехитрої домашньої процедури: вона вирішила сама собі зробити укол в губи звичайною косметичною олією. Саме про такий лайфхак нещодавно дізналась з інтернету.

Власне, препарат встигла ввести тільки в нижню губу. На щастя. Тому що буквально протягом години губа почала стрімко набрякати, набуваючи патологічно роздутої форми. Не на жарт стурбовані батьки викликали доньці швидку.

У клініці дівчинку відразу ж прооперували, видаливши сумнівну речовину з постраждалої губи. Втручання пройшло під загальним наркозом із застосуванням складних антибіотиків.

Зараз дивляться

А між тим, історія могла закінчитися значно сумніше.

– Коли йдеться про такі дуже чутливі місця як губи, носогубний трикутник, потрібен високий професіоналізм медиків, щоб пошкоджений орган не довелося видаляти, – каже сімейний лікар Людмила Сердюк.

За її словами, губи вкрай вразливі у разі втручання. Найменша неточність у маніпуляції може призвести до стрімкого некрозу тканин. Ось чому уколи краси краще робити в високопрофесійних, авторитетних клініках. Хоча і тут теж часом трапляються інциденти у вигляді неприємних наслідків ін’єкцій.

Як пізніше зізналася постраждала школярка, яка перенесла вже три операції на травмованій губі, вона теж була б не проти звернутися в таку клініку. Але досить високі ціни на послуги – від 3 тис. гривень за укол – стали, по суті, головною причиною того, що дитина зважилася на такий ризикований вчинок.

Попереду в підлітка період реабілітації та відновлення, спрогнозувати тривалість якого медики поки що не беруться.

Джерело: ТСН

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка