Модель переспала зі 137 британцями за тиждень і планує кохатися ще – у чому причина

Марина Мелехова редактор розділу Медицина
секс, оральний секс, цукерка у роті, губи

Британська модель Бонні Блю, яка переспала зі 137 хлопцями за сім днів, розбурхала соцмережі своїм зухвалим планом – тепер вона хоче кохатися з їхніми татами.

Секс-марафон як місія

У вересні Бонні повернулася до рідної Великої Британії з Австралії, щоб виконати зухвалу обіцянку, яку вона дала під час місячного перебування в Блайті.

Тоді вона прагнула заохотити якомога більше абітурієнтів вступити до університету. Протягом першого тижня в Ноттінгемі 25-річна дівчина звабила 137 хлопців.

Протягом цього секс-марафону, який знімали на відеокамеру, їй вдалося задовольнити 37 людей за один день, зокрема 23 — за один сеанс.

Контент для дорослих

Ролик було опубліковано у твіттері, і він набрав 55 млн переглядів та спричинив бурхливе обговорення серед студентів та їхніх родин. Наразі Бонні хоче залучити до експерименту ще й батьків цих хлопців.

Невідомо, чи прагне Бонні Блю потрапити до книги рекордів Гіннеса, але підхід моделі до створення відвертого контенту для дорослих продовжує привертати увагу користувачів соцмереж з усього світу.

Джерело: Daily Star

Categories: Секс Тіло