Відпочинок та прелюдії: як підвищити лібідо у чоловіків

секс, лібідо
Джерело: Depositphotos

На лібідо чоловіків можуть впливати робота, стрес, втома, проблеми в сім’ї, брак сну та відпочинку. Ці фактори призводять до збоїв у функціонуванні організму.

Крім появи неврологічних, психологічних, серцевих і шлункових проблем, чоловіки різного віку нерідко реагують на життєві труднощі зниженням лібідо. Це призводить до появи нових психологічних проблем, які стосуються сексуального життя.

Сексолог Тетяна Славіна розповіла у соціальних мережах, як підвищити лібідо у чоловіків.

– Зниження лібідо – це нормальний фізіологічний процес. Організм так реагує на непотрібні йому подразники, щоб відпочити та зібратися з силами. Допоможіть організму, і сексуальний апетит повернеться, – зазначила спеціалістка.

Славіна дала декілька порад, які можуть допомогти підвищити лібідо у чоловіків:

  1. Зупиніться. Зробіть перерву, візьміть відпустку, змініть обстановку. Необхідно видихнути, знизити рівень стресу, зменшити кількість цілей та завдань. Зниження лібідо може провокувати саме втома;
  2. Збільшіть кількість сну та прогулянок на свіжому повітрі. Відмовтеся від алкоголю, киньте палити та займіться спортом;
  3. Змініть харчування: необхідно зменшити кількість вуглеводів, цукрів та важких жирів. Збільшіть вживання білків. Загалом варто звернути увагу на вагу, адже вона впливає на проблеми з інтимним життям;
  4. Перегляньте сексуальні сценарії. Можна збільшити час для прелюдій та, можливо, додати сексуальні іграшки. Не поспішайте переходити саме до статевого акту. Краще більше часу приділити статевим ласкам, поцілункам, дотикам.

За словами сексолога, якщо і це не допомагає, не поспішайте приймати фармацевтичні препарати. Нормалізувати лібідо може також допомогти консультація спеціаліста.

Джерело: Тетяна Славіна

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка