Одне з найпоширеніших захворювань у світі: симптоми цукрового діабету ІІ типу

диабет
Джерело: Depositphotos

Як стверджують медики, іноді люди можуть досить тривалий час хворіти на діабет типу ІІ типу, перш ніж вони це усвідомлять. На думку експертів, це може бути пов’язано з тим, що деякі ознаки досить загальні і не виявлятися до тих пір, поки не стануть більш вираженими.

За словами медиків, наявність діабету ІІ типу без лікування означає, що високий рівень цукру в крові може серйозно пошкодити частини вашого тіла, включаючи очі, серце і ноги. Це так звані ускладнення діабету.

Відзначається також, що хоча ліків від діабету ІІ типу поки не існує, є переконливі докази того, що деякі люди можуть домогтися ремісії хвороби.

Зараз дивляться

Діабет ІІ типу виникає, коли організм ненормально реагує на вироблюваний інсулін, створюючи резистентність. Це означає, що невикористана глюкоза може накопичуватися в крові, викликаючи високий рівень цукру в крові.

Основні симптоми цукрового діабету ІІ типу:

  • підвищена спрага;
  • екстремальна втома;
  • проходження більшої кількості води, ніж зазвичай, особливо вночі;
  • затуманений зір.

Медики запевняють, що діабет ІІ типу можна контролювати за допомогою регулярного тестування рівня глюкози в крові, використовуючи прості тести, для яких потрібен невеликий зразок крові з пальця.

Американська діабетична асоціація повідомляє: у людей з діабетом і типу симптоми можуть з’явитися дуже раптово, в той час як при діабеті ІІ типу вони, як правило, проявляються більш поступово, а іноді взагалі не проявляються.

Організація заявляє, що раннє виявлення та лікування діабету може знизити ризик розвитку ускладнень діабету.

Джерело: Еxpress

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка