Противірусна терапія: Комаровський радить, які ліки не треба приймати

ГРВІ ОРВИ

Коли середньостатистична людина відчуває симптоми ГРВІ, вона питає, які противірусні ліки краще обрати. Лікаря Євгена Комаровського це доводить до сліз. На своєму YouTube-каналі він розповідає, чому не треба приймати противірусні препарати.

 – ГРВІ – найпоширеніша хвороба серед людей, – пояснює Комаровський. – Респіраторних вірусів тисячі, і людина хворіє на них регулярно. Діти – від шести до 12 разів на рік. І це нормально.

І людський організм, говорить Євген Комаровський, створений таким чином, щоб самостійно, без допомоги впоратися з вірусами.  Тобто, без ліків.

Та якщо ви звикли при кожному чханні приймати нібито противірусні ліки, то у вас виникає думка, що ви вилікувалися завдяки пігулкам.

Зараз дивляться

 – Коли ви вирішили приймати противірусний препарат, подумайте. Від яких саме вірусів він діє? – запитує лікар. – Адже немає одного препарату від всіх вірусів.

Ефективні противірусні препарати існують – проти грипу, ВІЛ, – але вони дуже токсичні, і їх призначає лише лікар. Отже, якщо захворіли, не приймайте противірусні препарати. Бо ті, що розрекламовані по телевізору, належать до класу “треба ж щось робити”.

Джерело: Євген Комаровський

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка