Нові штами Covid-19 можуть бути заразнішими за Омікрон – ВООЗ

коронавирус
Джерело: Depositphotos

Нові штами коронавірусу можуть бути ще більш заразними, ніж Омікрон. Захворювання має більше можливостей змінюватися під час циркуляції серед людей.

Про це заявила офіційний представник Всесвітньої організації охорони здоров’я та епідеміолог з інфекційних хвороб Марія ван Керкхов.

– Омікрон не буде останнім Covid-штамом, який ми обговорюватимемо. Є реальна можливість, що згодом з’являться штами, які викликатимуть більше занепокоєння, – переконана епідеміолог.

На думку експерта ВООЗ, науковці мало що знають про властивості нових штамів коронавірусу. Однак точно відомо, що вони будуть більш заразними, оскільки така тенденція спостерігається з кожним наступним варіантом.

Зараз дивляться

Епідеміолог вважає, що є необхідність для зменшення ризику появи нових Covid-штамів. На її думку, це допоможе запобігти тяжким наслідкам, зберегти життя та здоров’я людей, а також є шанс уникнути перевантаження системи охорони здоров’я.

Експерт наголосила, що деякі люди, які перехворіли на Covid-19, мають довгострокові наслідки, проте науковці їх ще не достатньо вивчили.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка