Поліції і військовим: Канада вводить обов’язкову Covid-вакцинацію для держслужбовців

канада
Джерело: Depositphotos

Федеральна влада Канади зобов’язала всіх держслужбовців, включаючи поліцію і військових, зробити повну вакцинацію проти коронавірусної інфекції. Строк – найближчі два місяці. Це рішення стосується і тих, хто має намір скористатися внутрішніми рейсами залізничного і повітряного транспорту, в тому числі і дітей від 12 років.

– Ці відповідальні, практичні і жорсткі кроки… захистять канадців, допоможуть запобігти перевантаженню нашої системи охорони здоров’я, дозволять нашим дітям продовжити ходити в школу, прискорять відновлення нашої економіки, – заявила віце-прем’єр Канади Христя Фріланд.

Голова канадська уряду виразила впевненість, що такі міри направлені, перш за все, на економічне відновлення країни і унеможливлюють саботаж масової імунізації.

Як повідомляють ЗМІ, майже 300 тис. державних службовців Канади повинні вакцинуватися вже до кінця жовтня. В противному випадку на тих, хто цього не зробить, чекають відпустки за власний рахунок. Виняток зроблено лише для тих, хто не може щепитися за медичними показаннями.

Зараз дивляться

Нагадаємо, що попередній прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо зробив  обов’язкову вакцинацію одним із пунктів своєї передвиборчої програми на парламентських виборах у вересні 2021 року. Він наголошував, що федеральних службовців, які будуть ігнорувати цю вимогу, чекають серйозні наслідки.

За даними ЗМІ, понад 82% населення Канади віком від 12 років завершили курс вакцинації, а хоча б одну дозу вакцини отримали 88% жителів.

Згідно з даними Worldometers, всього в Канаді за час пандемії виявили понад 1,64 млн випадків зараження коронавірусом. Понад 28 тис. інфікованих померли.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка