Для військових госпіталів та прифронтових лікарень: МОЗ закупило десять рентгенапаратів

медики
Джерело: Depositphotos

Заклади охорони здоров’я, розташовані в прифронтових регіонах, а також військові госпіталі отримають нові рентгенівські установки з C-аркою. Завдяки такому обладнанню хірурги зможуть проводити операцію під візуалізованим контролем.

Про це розповіла заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.

– За своєю суттю це компактне пересувне обладнання для рентгенологічного обстеження, яке дозволяє робити діагностику пацієнту в момент оперативного втручання, – прокоментувала Марія Карчевич.

Зараз дивляться

Вона зазначила, що це особливо важливо у випадках, коли пацієнта привозять у важкому стані, а лікарю потрібно швидко реагувати.

– Точність і швидкість діагностики критична, від цього може залежати результат операційного втручання, – підкреслила заступниця міністра.

Відзначається, що обладнання придбано на кошти пожертвувань в рамках ініціативи UNITED24. Конкурентні закупівлі провело ДП Медзакупівлі України.

Всього закуплено 10 рентгенівських установок разом з рентгенопрозорими столами та наборами рентгенозахисного одягу. Загальна вартість закупівлі складає 26,8 млн грн.

Перші п’ять апаратів вже повинні прибути в Україну в наступному місяці. Очікується, що нове обладнання розподілять в заклади охорони здоров’я, які приймають поранених у прифронтових регіонах.

Йдеться про Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Сумську, Миколаївську області.

Ще п’ять апаратів будуть розподілені на військові госпіталі.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка