Відео Оновлено Новини

Хворих більшає: у Львові у найближчі два тижні можуть посилити карантин

Хворих більшає: у Львові у найближчі два тижні можуть посилити карантин
Джерело: Depositphotos

У Львові можуть посилити карантинні обмеження у найближчі два тижні. Це станеться у випадку, якщо епідемічна ситуація в місті буде погіршуватися протягом одного-двох тижнів.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

За словами заступника міського голови Львова Андрія Москаленка, влада вже обговорила конкретні додаткові обмеження, які необхідні для того, щоб зменшити кількість добових випадків Covid-19 в місті.

– Ми пропрацювали дуже багато рішень, які будемо пропонувати на засіданні комісії ТЕБ і НС, і все так виглядає, що якщо не буде зменшена хвиля, то цілком ймовірно, що найближчим часом, за тиждень-два, йтиметься про закриття освітніх закладів, – зазначив він.

Також буде порушено питання про запровадження додаткових обмежень щодо роботи закладів дозвілля, культури та всіх локацій, де може бути значна кількість контактів, скасування масових заходів.

Москаленко додав, що Львів за всіма показниками може найближчим часом перейти одразу в червону зону.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий стверджує, що нині у місті погана статистика захворюваності на коронавірус, тому необхідно приймати складні та непопулярні рішення.

Міський штаб оперативно реагування рекомендує місту починаючи з 14 жовтня посилити карантинні заходи. А саме: обмежити масові заходи, перевести навчальні заклади на дистанційний режим та припинити планові операції у лікарнях, які приймають хворих на Covid-19.

Інформація щодо можливого посилення карантину буде відома 8 жовтня після засідання комісії з надзвичайних ситуацій.

Станом на 6 жовтня у місті зафіксували 645 нових випадків коронавірусної хвороби. Крім того, 5 жовтня у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова зафіксували рекордну кількість госпіталізованих з Covid-19.

Джерело: Львівська міська рада

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка