Фото Новини

Інсульт та два інфаркти: до Львова тричі за один день прилітала швидка повітряна допомога

Інсульт та два інфаркти: до Львова тричі за один день прилітала швидка повітряна допомога
Джерело: Depositphotos

У Першому територіальному медичному об’єднанні Львова за один день врятували одразу трьох важких пацієнтів, яких доставила сюди з різних районів області медична авіація.

– Повітряна швидка навіть не зупиняла двигун, адже виклики надходили один за одним, – повідомили на своїй сторінці у Facebook медики клініки.

Перша пацієнтка – 64-річна жінка з Червонограда з інфарктом. Її  ургентно доставили в агіографічну операційну. Діагноз – тромбоз правої вінцевої артерії. Для відновлення кровотоку лікарі встановили їй мініатюрний кардіостент у місці звуження судини.

Зараз дивляться

Наразі стан пацієнтки стабільний. Жінка перебуває в палаті інтенсивної терапії Центру серця і судин, який входить до складу ТМО Львова.

Другий пацієнт – 49-річний чоловік зі Стрийського району з інсультом. Обстеження підтвердило у нього гостре порушення мозкового кровообігу. Стан чоловіка зараз стабільний, він проходить консервативне лікування в Центрі нейрохірургії та неврології.

Третій пацієнт – 55-річний чоловік із Мостиського району з інфарктом і гіпертонічним кризом. Зараз йому надають всю необхідну допомогу в Центрі серця і судин.

Джерело: 1 ТМО Львова

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка