Відірвало палець: у Львові хірурги врятували руку 3-річному хлопчику

операция
Джерело: Depositphotos

Трирічний Тимофійко мало не втратив пальчик через дитячу цікавість.

Напередодні його сім’я відвідала Карпати. Маленький Тимофій бавився з товаришем у дворі і побачив цікавий пристрій. Не зчулися, як його рука потрапила до механізму січкарні. Хлопчику майже повністю відірвало вказівний пальчик.

У п’ятницю ввечері машина служби екстреної допомоги доправила маленького пацієнта до Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

Зараз дивляться

Спеціалісти 1 відділення Центру хірургії терміново провели мікрохірургічну операцію – реконструкцію фаланги пальчика.

Під час операції було використано сучасний мікроскоп. Адже нервові закінчення на фаланзі пальця надзвичайно дрібні, пальцевий нерв за розміром, як волосина людини.  А у маленької дитини – ще тонший.

Завдяки наявності у 1 хірургічному відділенні необхідної надсучасної техніки для проведення мікрохірургічних операцій є можливість проведення глибоких спеціальних реконструкцій. Так, хлопчику було відновлено всі структури фаланги пальчика.

Тимофійчик уже вдома з батьками та молодшою сестричкою Софійкою на амбулаторному лікуванні. Але його чекають подальші коригувальні операції.

Українські хірурги вперше пересадили серце дитині. 13-річного Максима Давидюка уже виписали додому. Він із мамою повернувся у село Зарудці Камінь-Каширського району. Він страждав на дилатаційну кардіоміопатію.

Джерело: КЛШМД

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка