МАУ повністю припиняє авіасполучення через коронавірус

МАУ повністю припиняє авіасполучення через коронавірус

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) у рамках виконання рішення РНБО та президента України припиняє регулярне авіасполучення.

Керівництво компанії повідомило, що рейси для повернення громадян України та іноземців з правом на постійне або тимчасове проживання виконуватимуться до кінця доби 16 березня.

Усі чартерні рейси, заплановані на дати після 16 березня, виконуватимуться виключно для повернення туристів до України.

Зараз дивляться

Читайте: Припинення авіасполучення з 17 березня і посилення карантину – звернення Зеленського

МАУ радять усім українцям, які з поважних причин не встигнуть організувати своє повернення з-за кордону, звернутися за допомогою до українських консульств.

– Кількість наявних вільних місць на регулярних рейсах 15-го та 16-го березня – обмежена, а тому просимо з розумінням ставитися до обмежених можливостей авіакомпанії під час форм-мажорних обставин, – попередили у компанії.

Наразі МАУ планує виконання додаткових регулярних рейсів для вивезення громадян України протягом найближчих двох діб.

– У цей тяжкий для всіх час ми намагатимемося надавати максимальне сприяння співвітчизникам у поверненні додому, на борт буде прийнято стільки пасажирів, скільки крісел є в літаку. Для більшості рейсів буде запроваджено компоновку салону в повний економ-клас.

Порядок переоформлення авіаквитків пасажирів, рейси яких скасовуються, можна буде переглянути за посиланням.

Нещодавно Факти ICTV повідомляли, що в  МАУ скасували рейси до 16 країн світу через коронавірус. Таке рішення було ухвалено до заяви президента Зеленського про необхідність повного припинення авіасполучень.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка