Місяць без алкоголю: як змінює наш організм таке утримання і чому це варто спробувати

алкоголь отказ
Джерело: Depositphotos

Для деяких людей тост із шампанським опівночі напередодні Нового року – це останній прийом алкоголю, від якого вони повністю відмовляються протягом наступного місяця. Це – офіційний початок Сухого січня, ініціативи, яку розпочала в 2012 році організація Alcohol Change UK, щоб змусити людей побачити розумові, фізичні й навіть фінансові переваги життя без алкоголю.

– Участь у Сухому січні – чудовий спосіб дізнатися більше про свої звички у вживанні алкоголю. Це допоможе зробити більш здоровий вибір у майбутньому, – зазначив директор Національного інституту з проблем зловживання алкоголем та алкоголізму Джордж Ф.Куб.

За його словами, є багато потенційних переваг у тому, щоб відмовитися від алкоголю, якщо зробити це розумно. Щонайменше, така перерва дає людині можливість оцінити свої взаємини з алкоголем і виробити альтернативи для розслаблення, спілкування і осмислення інших причин того, чому люди п’ють.

Деякі люди можуть виявити, що вживання алкоголю дратує їхній шлунок, порушує сон, сприяє збільшенню ваги, заважає ранковим вправам, впливає на стосунки, або що вони більше покладаються на алкоголь для зняття стресу, ніж вони думали.

Зараз дивляться

– Прокидання без нудоти, головного болю, загального нездужання та інших загальних симптомів похмілля потенційно може поліпшити якість життя людини. А для деяких людей фінансова економія також може бути значною, – каже вчений.

Алкоголь токсичний для багатьох систем організму. Він згубно впливає на печінку, підшлункову залозу, серце і нервову систему.

За перші 30 днів у тих, хто досі сильно пив, відбудуться помітні й очевидні поліпшення їхнього фізичного стану. Однак цього часу недостатньо, щоб щось істотно змінити для тих, хто п’є мало алкоголю.

Джерело: Yahoo!News

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка