На період воєнного стану: МОЗ змінило правила ввезення, реєстрації та зберігання ліків

На період воєнного стану: МОЗ змінило правила ввезення, реєстрації та зберігання ліків
Джерело: Depositphotos

На час дії воєнного стану в Україні змінено правила ввезення, реєстрації та зберігання лікарських препаратів. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

Серед змін:

  • дозволено перевезення лікарських засобів транспортом загального користування та в поштових або багажних відправленнях за умови дотримання їх умов зберігання, визначених виробником;
  • дозволено зберігання лікарських засобів у складських приміщеннях, відомостей про яких немає в ліцензійному реєстрі виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), за умови дотримання їх умов зберігання, визначених виробником.

На період воєнного стану МОЗ максимально спростив реєстрацію та екстрену реєстрацію лікарських засобів, рецептурний відпуск з аптек тощо. Завдяки цьому весь ланцюг постачання фармпродукції в Україні працює стабільно, а пацієнти отримують необхідні препарати.

Зараз дивляться

Наразі міністерство розробляє критерії для скасування реєстрації лікарських засобів, вироблених в Росії та Білорусі. Відповідний закон ухвалила Верховна Рада України. Наразі він очікує підпису президента Володимира Зеленського.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка