На тлі хвилі Covid-19: у Північній Кореї черговий спалах невідомої кишкової інфекції

северная корея
Джерело: Depositphotos

Влада Північної Кореї повідомила в четвер, 16 червня, про спалах ще одного інфекційного захворювання на додаток до невщухаючого поширення Covid-19. Лідер країни Кім Чен Ин заявив, що пожертвував свої особисті ліки тим, хто вражений новою хворобою.
За словами спостерігачів, незрозуміло, наскільки серйозною є нова інфекція. На їхню думку, кишкова епідемія в Північній Кореї належить до інфекційних захворювань, таких як черевний тиф, дизентерія або холера.

Усі ці патології являють собою кишкові захворювання, які викликаються мікробами через заражену їжу і воду або контакт з фекаліями інфікованих людей.

Відзначається, що такі захворювання характерні для Північної Кореї, де не вистачає хороших водоочисних споруд, а інфраструктура громадської охорони здоров’я в значній мірі не працює з середини 1990-х років.

Зараз дивляться

Повідомляється, що вже понад 4,5 млн з 26 млн осіб в країні захворіли невстановленою лихоманкою. Померли 73 осіб.

Південна Корея відновила свою пропозицію про міжкорейське співробітництво з питань охорони здоров’я та медицини. Після того як Північна Корея все ж визнала спалах Covid-19, Південна Корея і США запропонували гуманітарні поставки вакцин, медикаментів та іншої допомоги. Але Північна Корея відповіла на це гордим мовчанням, наголошується в повідомленні.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка