Нам тепер з цим жити: вірусолог дала прогноз про нову хвилю Covid-19 в Україні

коронавирус

Нова хвиля Covid-19 накриє Україну в кінці серпня — на початку вересня 2022 року. Про це відомий український вірусолог Алла Мироненко заявила в коментарі одному з українських ЗМІ.

– У Європі зараз циркулюють варіанти і субваріанти штаму Омікрон. Вони ще не дійшли до України, але дійдуть ближче до осені. Коли повернеться більше людей. На щастя, при інфікуванні даними штамами тяжкого перебігу захворювання не спостерігається, – зазначила Алла Мироненко.

За її словами, поки що немає достатніх підстав стверджувати, що новими підвидами штаму Омікрон будуть заражатися ті, хто вже перехворів або отримав повний курс вакцинації.

Зараз дивляться

При цьому медики рекомендують третю бустерну дозу пацієнтам з груп ризику, особам старше 60 років і тим, хто ще не хворів на коронавірус.

– Вірус перейшов у стадію респіраторки, став новим збудником і вже нікуди від нас не дінеться. Омікрон, який зараз циркулює, не викликає потреб в кисні, від чого вмирала велика частина хворих, – заспокоїла вірусолог.

Вона стверджує, що вірус адаптувався і людство буде жити з ним все життя. Іншими словами, пандемія фактично закінчилася. Про це свідчить відсутність катастрофічного зростання захворюваності та госпіталізацій, резюмувала Алла Мироненко.

Зазначимо, що за минулий тиждень в Україні зареєстровано 1 056 нових випадків Covid-19.

Джерело: Новини Live

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка