Фото Новини

Операцію призначали на 24 лютого: медики Львова видалили киянці-біженці ракову пухлину

хирург
Джерело: Depositphotos

Медики Першого територіального медичного об’єднання Львова в результаті малоінвазиного втручання видалили злоякісну пухлину 63-річній мешканці Києва, яка, рятуючись від війни, опинилася на Західній Україні.

Зі скаргами на сильний біль у боці та дискомфорт після прийому їжі Ольга звернулася до столичних медиків ще на початку лютого. Проведені обстеження виявили злоякісне новоутворення в лівій нирці.

Було ухвалено рішення про швидке оперативне втручання, яке запланували на 24 лютого. Однак ранок того дня почався з вибухів і сирен…

Майже два тижні Ольга разом з родиною перебувала в укритті. Її дочки не переставали шукали клініку, де можна врятувати життя мамі.

Потім була дорога до Львова, яка привела жінку в 1 ТМО. Тут фахівці урологічного відділення провели операцію лівосторонньої лапараскопічної нефректомії із застосуванням сучасного малоінвазивного втручання.

Тобто ліву нирку разом зі злоякісним утворенням фахівці видалили лише через кілька проколів. Операція пройшла успішно, пацієнтка почувається добре.

– Впевнена, що те, що хворобу виявили саме зараз, це не випадково. Як і те, що я приїхала саме до Львова, – каже Ольга.

Вона переконана, що одужала, бо потрапила до справжніх фахівців і дякує Богові за них.

Звичайно ж, найбільше жінка разом з сім’єю хоче повернутися в рідний Київ і мріє про вільну Україну.

Джерело: 1 ТМО Львова

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка