Погіршення Covid-ситуації: чи закриють школи Києва на карантин

школа девочка
Джерело: Depositphotos

У Києві не планують закривати школи та садочки на карантин через погіршення ситуації з коронавірусом. Так, рішення про роботу навчальних закладів приймають їхні керівники, залежно від рівня захворюваності у закладі.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

– За останні два тижні ситуація із захворюваністю дітей та працівників навчальних закладів змінилася. Сьогодні серед вчителів та учнів хворіють на респіраторні захворювання та Covid-19 трохи більше 1%, – зазначив він.

Тому у КМДА дають можливість керівникам шкіл самостійно ухвалювати рішення про переведення на дистанційну форму навчання класів або всього навчального закладу залежно від ситуації.

Зараз дивляться

Мондриївський стверджує, що це допоможе розірвати ланцюжок Covid-захворюваності, а з іншого боку це не зупинить навчальний процес у всіх закладах.

Він звернувся до батьків, щоб ті пояснювали дітям їхню відповідальність. Адже, захворівши, вони несуть захворювання додому, заражають усю сім’ю.

– Чим ретельніше ми дотримуватимемося елементарних правил, тим швидше пройдемо пік захворюваності та повернемося до звичного життя, – додав він.

Нещодавно через погіршення ситуації з коронавірусом, грипом та ГРВІ в Україні Міносвіти направило керівникам навчальних закладів рекомендації щодо організації освітнього процесу. Хто перейде на дистанційне навчання – читайте на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка