Пологове відділення знищено повністю: рашисти обстріляли міську лікарню в Рубіжному

рубежное

Російські агресори обстріляли Рубіжанську міську багатопрофільну лікарню. В результаті пологовий стаціонар зруйнований дощенту.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив глава Луганської ОВА Сергій Гайдай.

– Днями російсько-окупаційні війська піддали артобстрілу Рубіжанську міську багатопрофільну лікарню. Руйнування просто жахливі: вщент розбите акушерсько-гінекологічне відділення, – написав він.

За словами Сергій Гайдая, тепер в Луганській області стало менше на один пологовий стаціонар. Останні пологи там відбулися 11 березня о 23.23 у підвальному приміщення під час потужного обстрілу.

Зараз дивляться

Народилася красива і здорова дівчинка Василіска, яка разом з мамою перебувала в підвальному приміщенні під наглядом медичних працівників.

Ще одну вагітну жінку, яка також перебувала під наглядом фахівців, довелося евакуювати в найближчий пологовий будинок міста Бахмут.

Джерело: Сергій Гайдай

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка