Відео Новини

Поширення холери набирає обертів: Андрющенко про епідситуацію в Маріуполі

маріполь
Джерело: Depositphotos

Про те, наскільки стрімко погіршується епідемічна ситуація в окупованому російськими військами Маріуполі, в Об’єднаному ефірі українських телеканалів розповів радник міського голови Петро Андрющенко.

– Ситуація з поширенням холери в місті справді набирає обертів. Про це говоримо не тільки ми, а й головний санітарний лікар України, – зазначив Петро Андрющенко.

За його словами, наразі спостерігається розуміння ворогом цього виклику, оскільки вже тривають розмови про карантин, а місто поки ще обережно, але закривають.

Зараз дивляться

Хоча, на думку радника, це найгірше з усіх можливих рішення щодо боротьби з інфекцією. Тобто внаслідок експериментів росіян ситуація тільки погіршується.

Наприклад, вчора, 6 червня, за словами радника, рашисти підключили водопостачання в Приморському районі. І по місту знову потекли рукотворні річки, які розносять вібріон холери всюди.

– Ми дуже сподіваємося, що в окупантів вистачить розуму пустити в Маріуполь, якщо не представників української сторони, то хоча б міжнародних організацій, які якось зможуть упорядкувати ситуацію, – зазначив Петро Андрющенко.

І наголосив, що поки такого бажання з боку російських агресорів, на жаль, не спостерігається.

Радник міського голови також зазначив, що виїхати з Маріуполя практично неможливо. А ось в’їхати можуть люди, які мають місцеву прописку. Але це, за словами Андрющенка, дорога в один кінець, тому що потім вибратися вже не буде можливості.

Місто, як і раніше, закрите. Всі евакуаційні заходи зупинені. Всі дороги, навіть другорядні, заблоковані. Це, по суті, означає режим карантину, про що говорять і джерела, близькі до окупаційної влади, зазначив Петро Андрющенко.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка