Відео Новини

У Маріуполі поширюється холера. Місто закривають на карантин

Мариуполь
Джерело: Depositphotos

У Маріуполі звучить слово холера. Є інформація, що інфекція вже шириться містом. Російські окупанти збираються закрити місто на карантин, повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

– Ми спостерігаємо, як місто зачиняється. Крім того, почала надходити інформація, що російська сторона у Ростові-на-Дону підготувала вже окремі інфекційні відділення, де вони готуються приймати власних військових, які можуть потрапляти внаслідок епідемії, і слово холера звучить в місті, серед окупаційної влади і їхніх кураторів, — сказав він.

За словами радника, Росія збирається боротися з епідемією найцинічнішим способом: заблокувавши людей у Маріуполі. Окупанти вирішили залишити все, як є – і хто виживе, той виживе.

Зараз дивляться

Усе це відбувається на тлі гуманітарної катастрофи. Ситуація стає дедалі гіршою, зауважив Андрющенко: питну воду мешканці міста можуть отримати раз на два дні, є проблема з продуктами харчування. З 1 липня безкоштовно отримувати їжу зможуть пенсіонери та люди з інвалідністю. Решта будуть її купувати.

Маріуполь був заблокований окупантами майже три місяці. Дії російських військових призвели до масштабної гуманітарної катастрофи. Окупанти розбомбили житлові квартали міста та цивільну інфраструктуру і блокують гуманітарну допомогу.

Джерело: Петро Андрющенко

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка