В Україні офіційно призначили Наталію Гусак на посаду голови НСЗУ

В Україні офіційно призначили Наталію Гусак на посаду голови НСЗУ

В Україні призначили на посаду голови Національної служби здоров’я України Наталію Гусак. До цього вона працювала заступницею голови Чернівецької облдержадміністрації, курувала медичний напрям.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

З січня 2020 року Наталія Гусак була на посаді заступника голови Чернівецької обласної держадміністрації, займалася медичним напрямом, а також очолювала госпітальну раду. Раніше вона була регіональним координатором програми підтримки реформи охорони здоров’я у Чернівецькій та Івано-Франківській областях ULEAD.

Зараз дивляться

Гусак отримала найбільшу кількість балів за результатами конкурсу на голову НСЗУ і більшість спостерігачів, які були присутні на співбесідах, віддали свої голоси за неї.

Крім того, 6 листопада міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко порекомендував її на посаду голови НСЗУ. Він вважає, що в Гусак є необхідний досвід роботи для того, щоб очолити службу.

Попередній керівник НСЗУ Олег Петренко подав у відставку наприкінці 2019 року.  У січні 2020 року провели конкурс на посаду голови НСЗУ, фіналістами якого стали т. в. о. НСЗУ Оксана Мовчан, заступник голови НСЗУ Наталія Рябцева, голова одного з департаментів НСЗУ Андрій Віленський.

Однак у травні 2020 року тодішній міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що відхилив усі кандидатури. 14 липня 2021 року Кабінет міністрів призначив Дмитра Самофалова тимчасовим виконувачем обов’язків голови Нацслужби здоров’я.

У МОЗ зазначили, що Національна служба здоров’я України є найважливішим провідником зміни моделі фінансування системи охорони здоров’я в Україні. З нею мають підписувати угоди лікарні, лікарі яких отримуватимуть компенсацію з бюджету за кожного приписаного до них пацієнта.

Фото: Наталія Гусак

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка