В Україні вже 70 тис. дітей повністю вакцинувалися від Covid-19

В Україні вже 70 тис. дітей повністю вакцинувалися від Covid-19

В Україні повністю пройшли курс вакцинації від коронавірусу вже 70 тис. дітей, одну дозу отримали 50 тис. Щеплення робили препаратом Comirnaty виробництва Pfizer/BioNTech.

Про це повідомив очільник Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

Із 30 липня МОЗ дозволило в окремих випадках щеплення дітей старше 12 років вакциною Pfizer/BioNTech. Зокрема, для тих, хто має високі ризики важкого перебігу та розвитку ускладнень після Covid-19.

Зараз дивляться

Місяць тому вакцинуватись дозволили усім дітям від 12 років, і щеплення почали робити масово. За статистикою, серед усіх хворих на Covid-19 близько 10% – неповнолітні. Поширення штаму Дельта значно збільшило кількість дітей, яких доводиться госпіталізувати.

– Лише минулої доби в Україні захворіла на Covid-19 1 441 дитина. За весь час пандемії захворіло понад 150 тис. дітей, померло понад 50, – каже Радуцький.

Щоб вакцинувати дитину, треба звернутись до педіатра або сімейного лікаря. Перевірити, чи пройшла дитина всі щеплення згідно з Національним календарем щеплень. Якщо так, і немає протипоказань, лікар виписує направлення на вакцинацію.

Потім треба обрати пункт щеплення, де в наявності є вакцина Pfizer/BioNTech. Щеплення у пункті вакцинації проводять лише у присутності батьків.

Джерело: Михайло Радуцький

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка