Він, вона і воно: ВООЗ припускає, що стать людини не обмежується чоловічою і жіночою

гендер
Джерело: Depositphotos

Всесвітня організація охорони здоров’я має намір оновити свою інструкцію щодо гендеру, щоб оголосити: стать людини не обмежується чоловіками або жінками.

Як заявили посадові особи міжнародної організації охорони здоров’я, інструкцію, яку використовують медики в усьому світі, оновлюють на основі “нових наукових даних і концептуального прогресу” у сфері гендеру, здоров’я та розвитку.

Огляд та оновлення 146-сторінкового посібника здійснюються у партнерстві з Міжнародним інститутом глобального охорони здоров’я університету Організації Об’єднаних Націй.

Зараз дивляться

Поки що  не зрозуміло, коли переглянуту інструкцію буде завершено і поширено, але деякі експерти критикують оновлення як проблематичне.

– Це ігнорування фундаментальної біології, яка є ключовим фактором, що визначає здоров’я та хворобу, – заявила професор школи медсестер, акушерства та охорони здоров’я в університеті Ковентрі Дженні Гембл.

За її словами, нова інструкція може призвести до непередбачених проблем.

Інший експерт з медсестер та акушерства в Університеті Західного Сіднея Карлін Гріббл погодилася з цим, заявивши, що немає наукових доказів, що вказують на наявність більше двох статей.

Найімовірніше, ідея про те, що статей більше ніж дві, є постмодерністським, ненауковим розумінням, яке ВООЗ не повинна підтримувати, сказала вона.

Джерело: ВООЗ

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка