Вперше за десятиліття: у США виявлено поліомієліт у дорослого пацієнта

полиомиелит
Джерело: Depositphotos

У Сполучених Штатах Америки, в штаті Нью-Йорк, офіційно діагностовано поліомієліт у дорослого пацієнта. За даними Департаменту охорони здоров’я штату, це перший такий випадок у країні майже за десятиліття, з 2013 року.

– Близько місяця тому невакцинована молода людина відчула слабкість, згодом у неї розвинувся параліч, – заявила в четвер, 21 липня, комісар округу з охорони здоров’я Патрісія Шнабель Рупперт.

Повідомляється, що захворювання було виявлено майже через місяць після того, як Агентство з безпеки охорони здоров’я Великої Британії попередило про виявлення поліовірусу в стічних водах Лондона.

Зараз дивляться

Поліомієліт – інфекція, викликана поліовірусом. Приблизно у одного з чотирьох інфікованих людей спостерігаються грипоподібні симптоми, зокрема біль у горлі, лихоманка, втома, нудота, головний біль і біль у шлунку.

За даними американських Центрів контролю та профілактики захворювань, у одного з 200 пацієнтів розвиваються більш серйозні симптоми, які охоплюють інфекцію головного або спинного мозку та параліч.

Ліків від поліомієліту немає. Лікування для усунення симптомів може передбачати ліки для розслаблення м’язів, а також тепло- і фізіотерапію для стимуляції м’язів. Однак будь-який параліч, викликаний поліомієлітом, незворотній.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка