Вже з серпня: антибіотики продаватимуть за електронними рецептами

ліки
Джерело: Depositphotos

Вже з серпня 2022 року пацієнти почнуть отримувати електронні рецепти на антибіотики. Про це повідомила пресслужба МОЗ України.

– Це перший етап впровадження електронного рецепта на всі рецептурні препарати в Україні і перший крок у вирішенні проблеми неконтрольованого вживання лікарських засобів, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що регулювання відпуску антибіотиків шляхом запровадження електронного рецепту – одне з рішень, яке дасть змогу відстежувати дані про призначення та обсяги використання антибіотиків в Україні.

А також протистояти антибіотикорезистентності, в результаті якої дедалі більше  інфекцій набувають стійкості до медикаментів.

Зараз дивляться

Електронний рецепт можна отримати у будь-якого лікаря, незалежно від наявності декларації. Однак необхідною умовою є реєстрація в електронній системі охорони здоров’я.

Кожен пацієнт може це зробити, уклавши декларацію з сімейним лікарем або зареєструвавшись в системі на прийомі у будь-якого іншого лікаря.

Якщо у вас вже є декларація, то під час наступного візиту до лікаря переконайтеся, що всі ваші дані внесені в систему коректно.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка