Які регіони можуть вийти з червоної зони карантину: перелік областей

Які регіони можуть вийти з червоної зони карантину: перелік областей
Джерело: Depositphotos

Уперше за останні три місяці рівень госпіталізацій у кожному із регіонів України опустився нижче граничного значення у 60 осіб на 100 тис. населення.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу 16 грудня. За його словами, два з трьох Covid-ліжок з киснем зараз вільні. Зайнятість ліжок із киснем зменшилася удвічі – з 70% до 35%.

Крім того, готові до виходу з червоного рівня епідемічної небезпеки Київська, Житомирська, Сумська та Черкаська області. Міністерство вже ініціювало скликання комісії ТЕБ та НС для розгляду цього питання та прийняття відповідного рішення.

Зараз дивляться

Зараз у червоній зоні перебувають Волинська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Черкаська та Чернігівська області.

15 грудня Кабінет міністрів продовжив дію адаптивного карантину на території України до 31 березня 2022 року. У країні збережуться всі правила доступу до публічних місць із сертифікатами про вакцинацію проти коронавірусу, щодо носіння масок та дистанції.

За даними електронної системи охорони здоров’я, у листопаді 2021 року серед хворих на коронавірусну інфекцію 84% не пройшли повний курс вакцинації. Серед госпіталізованих – 91%.

Це означає, що дев’ять із 10 госпіталізованих – невакциновані та не були захищені від тяжкого перебігу Covid-19.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка