Не хочуть постійних стосунків: чому жінки готові платити за секс

секс,
Джерело: Depositphotos

Коханню властивий будь-який вік, і за секс платять безліч людей, в тому числі й молодь, самодостатні жінки, у яких немає відбою від пропозицій.

Психолог і сексолог Тетяна Славіна у соціальних мережах розповіла, чому жінки змушені платити за секс.

– Не вірите? Так-так, платять, ще як! І не думайте, що це роблять жінки, обділені чоловічою увагою. Зовсім ні, – розповіла психолог.

Чоловіка на ніч купують з різних причин, але частіше, як жінки самі це визначають, для здоров’я, задоволення або розваги, тестування нових, дуже незвичайних видів сексу, а також, за небажання обтяжувати себе постійними стосунками.

Зараз дивляться

За її словами, багато жінок хочуть чоловічих тіл і стабільної ерекції. А чоловіки з ескорту, крім пристрасного сексу, дарують ще й хороше дозвілля у вигляді невимушеного спілкування, веселощів, спільних подорожей, шопінгу та інше.

Сексолог стверджує, що так було не завжди. У наших гендерних стереотипах закладено, що покупка сексу – прерогатива чоловіка, а жінка завжди була об’єктом бажання. А коли у 21 столітті ця схема розвалилася, несподівано для суспільства виявилося, що покупка сексу жінкою – це аморально і принизливо.

– Але ж ми ж за рівність?! Якщо жінка хоче сексу – вона має право його отримати. І саме так, як вона цього бажає, – каже Славіна.

Джерело: Тетяна Славіна

Теги
Секс
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка