Відео Новини

210 проваджень за підробку Covid-документів: Клименко про роботу мобільних груп

210 проваджень за підробку Covid-документів: Клименко про роботу мобільних груп

Очільник Національної поліції України Ігор Клименко розповів про результати роботи мобільних груп за два тижні.

В ефірі програми Свобода слова на телеканалі ICTV Клименко доповів, що наразі в Україні працює уже 1,4 тис. мобільних рейдових груп, які перевіряють дотримання карантинних заходів, а також оригінальність сертифікатів про вакцинацію.

Додатково близько 12 тис. працівників поліції поза щоденною роботою займаються контролем за дотриманням карантину.

Зараз дивляться

– Щодо результатів роботи, то навіть за ці два тижні у нас складено близько 4,8 тис. протоколів. Постанов – майже 27 тис., Це стосовно дотримання маскового режиму. І тільки за підробку Covid-документів нами відкрито за ці два тижні 210 кримінальних проваджень.

З 21 жовтня за дотриманням карантину в Україні стежать спеціальні мобільні бригади. Вони перевіряють наявність Covid-сертифікатів, а також дотримання маскового режиму.

Зокрема, вони працюють міжобласному громадському транспорті, а також у громадських місцях у червоних зонах, де заборонено перебувати без сертифіката про вакцинацію чи негативного тесту.

Поліцейські вимагають пред’явити документи вибірково. Вони сканують QR-код за допомогою спеціального програмного забезпечення, встановленого на їхню техніку.

Детальніше про рейди щодо дотримання карантину читайте у матеріалі.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка