Пандемія Covid-19: помилки, які визнала Велика Британія

коронавирус
Джерело: Depositphotos

У Великій Британії опубліковано розслідування Комітету з науки і здоров’я Палати громад про уроки, засвоєні під час пандемії коронавірусу. В ньому зазначається, що на початковому етапі влада країни припустилася помилок, які призвели до тисяч смертей.

У документі наведено свідчення більш ніж 50 осіб, зокрема колишнього міністра охорони здоров’я Метта Генкока.

Деякі ініціативи свідчать про успіхи в боротьбі з коронавірусом, але інші є помилковими.

Зараз дивляться

Національна служба охорони здоров’я позитивно оцінила розширення можливостей апаратів ШВЛ та інтенсивної терапії. Була відзначена як успіх швидка доставка життєво важливих препаратів.

За даними експертів, клінічні випробування, що проводяться у Великій Британії щодо лікування коронавірусної інфекції, визнані провідними в світі.

Однак на початку пандемії в Британії була прийнята теорія про колективний імунітет як запорука боротьби з Covid-19, але не розглядався суворий цільовий підхід для зупинки поширення вірусу.

Також наголошується, що Великій Британії не вдалося отримати вигоду з пандемії, хоча країна стала однією з перших у світі, де був розроблений тест на коронавірус. Він, на жаль, не став частиною ефективної системи тестування та відстеження, яка також визнана.

Ці помилки, йдеться в публікації, ускладнили реакцію на пандемію, що в сукупності призвело до багатьох тисяч смертей, яких можна було уникнути.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка