Відео Новини

Податок на здоров’я: у Канаді запроваджують податок за відмову від Covid-вакцинації

канада

Влада франкомовної канадської провінції Квебек оголосила про плани запровадити податок на здоров’я для жителів, які відмовляються від вакцинації проти Covid-19 з немедичних причин. Такий жорсткий захід зумовлений різким зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію в регіоні.

– Ті, хто відмовляється від щеплення, стають фінансовим тягарем для персоналу лікарень і жителів Квебека. 10% населення не можуть і не повинні обтяжувати інші 90%, – заявив прем’єр-міністр Франсуа Лего.

Учора, 11 січня, провінція повідомила про 62 нові випадки смерті, в результаті чого загальна кількість людей, померлих від Covid-19, досягла понад 12 тис. осіб. Це найвищі показники в країні.

Зараз дивляться

Внесок на здоров’я був запропонований після раптової відставки високопоставленого чиновника охорони здоров’я провінції на тлі зростаючого невдоволення з приводу нових заходів з блокування, переповнених лікарень і повільного розгортання бустерів вакцини.

Минулого тижня Квебек потрапив до заголовків газет, коли оголосив, що покупцям канабісу і алкоголю в спеціалізованих магазинах буде потрібно підтвердження вакцинації.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка