Ризик пневмонії: чим небезпечне одночасне інфікування грипом та Covid-19

грип, коронавірус
Джерело: Depositphotos

В Україні зараз спостерігається дуже високий рівень інтенсивності епідпроцесу гострих респіраторних вірусних інфекцій. Також є ризик одночасно захворіти на коронавірус та грип.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу 8 лютого. За його словами, людям необхідно дотримуватись всіх протиепідемічних правил, адже ризик захворіти на Covid-19, грип чи будь-які інші віруси респіраторної групи інфекцій залишається високим.

 – Є ризик одночасно захворіти на Covid-19 та грип. Обидва збудники можуть призвести до появи пневмонії, дихальної недостатності та мати тривалі наслідки для здоров’я, – зазначив Ляшко.

Він розповів, що особливістю першої цьогорічної хвилі коронавірусу є зростання кількості інфікованих і помірна кількість госпіталізованих. Тому основний удар в цій хвилі на себе приймають лікарі та працівники первинної медичної допомоги.

Станом на 8 лютого в Україні за добу зафіксували 34 353 випадки коронавірусу. Одужати вдалося 15 193 людям, а померли – 255 пацієнтів. Найбільше хворих виявили в Одеській, Львівській та Харківській областях. Детальніше про коронавірус в Україні – читайте на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка