Фото Діти
® Партнерський матеріал

Альтернатива закордонним бебі-вояжам: у Києві відкрився інноваційний пологовий будинок ЛЕЛЕКА

28 Листопада 2016, 13:22
Альтернатива закордонним бебі-вояжам: у Києві відкрився інноваційний пологовий будинок ЛЕЛЕКА

В українських жінок з’явилася унікальна можливість –  народжувати в умовах найкращих світових клінік з VIP-сервісом. У рекреаційній зоні столиці – Пущі-Водиці – відкрився інноваційний пологовий будинок ЛЕЛЕКА, який завдяки надсучасній апаратурі, що вперше привезена в Україну, має можливості звести до мінімуму показники ускладнень під час пологів, а також дитячої та материнської смертності.

– Основа принципу нашого пологового будинку – інноваційність, тобто все, що є у світі найсучаснішого – буде тут. Друге – це гарантованість, тобто наскільки ми можемо гарантувати, застрахувати життя матері та дитини, ми будемо робити, – пояснює гендиректор медзакладу Валерій Зукін.

У неонатологічному відділенні тут надаватимуть допомогу недоношеним дітям на рівні, який навіть перевищує можливості перинатальних центрів. Особливістю пологового будинку також стануть система безпеки для новонароджених від несанкціонованого виносу й система фетальної телеметрії, за допомогою якої лікарі зможуть контролювати стан плоду під час вагітності дистанційно, навіть якщо жінка знаходиться дома.

Читайте: Пологи в Україні: скільки коштують і чому так дорого (ІНФОГРАФІКА)

За словами головного лікаря медзакладу Дмитра Шадлуна, співробітники клініки пройшли стажування в Ізраїлі, і й далі матимуть можливість вчитися за кордоном за рахунок закладу, тож обслуговування буде на найвищому рівні. До того ж, кожна пацієнтка буде застрахована від можливих ризиків.

– Якщо жінка спостерігається у нас або в клініці репродуктивної медицини Надія у зв’язку з вагітністю, ми даємо їй можливість вже з 22-го тижня укласти договір про проведення пологів. Ми при цьому беремо на себе всі ризики, в тому числі по передчасних пологах, які сьогодні коштують надзвичайно дорого. Тобто все лікуємо за свій рахунок, без доплат. Це система внутрішнього страхування, – зазначає він.

У клініці вперше в Україні проводитимуть неонатальний біохімічний скринінг для виявлення 32-х спадкових захворювань. Передбачена й рання діагностика порушення слуху та вад серця. А завдяки сучасним інкубаторам з системою відеонагляду тут будуть рятувати життя навіть тих малюків, які в інших умовах були б приречені.

Адже, як констатує заступник головного лікаря медзакладу з неонатології Юрій Батман, сьогодні 10% недоношених і 1% доношених дітей потребують інтенсивної терапії. У клініці ж створені найсучасніші умови для виходжування, лікування та адаптації новонароджених дітей.

Базова ціна пологів у закладі складе 60 тис. грн ( з нагоди відкриття будуть діяти промоційні знижки на рівні 15% ). За словами Валерія Зукіна, це ціна, співставна з неофіційними розцінками у  державних пологових будинках – тіньовий оборот у медичній сфері сьогодні оцінюється в 25 млрд грн. А лікарі клініки хочуть працювати легально, та чесно дивитися в очі пацієнтам.

Перших пацієнток ЛЕЛЕКА готується приймати з середини грудня 2016 року.

Довідка

Обсяг інвестицій у проект склав $17 млн, у тому числі $5 млн – на закупівлю медобладнання. За рахунок позик українських банків було покрито 50% інвестицій. Клініка планує приймати до 2 500 пологів на рік. На 8 300 м² знаходяться акушерське відділення, відділення патології вагітності, хірургічне відділення, амбулаторне відділення з нагляду за вагітністю, реанімація для новонароджених, ресторан та господарські приміщення. Акушерське відділення розраховано на 15 палат стандарт, 8 палат люкс і 7 палат VIP.

До слова, раніше ми писали про унікальні пологи в Україні: як немовля і маму врятували від смертельного вироку.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка