Відео Діти

Чи можна класти грілку дитині на живіт – Комаровський попередив про ризики

Чи можна класти грілку дитині на живіт – Комаровський попередив про ризики

Грілку дитині на живіт можна класти тільки у тому випадку, якщо відповідну процедуру призначив або схвалив фахівець. Про це повідомив лікар Евген Комаровський, відповідаючи на питання, чи можна класти грілку дитині на живіт, наскільки вона повинна бути гаряча і на який період потрібно це робити.

Євген Комаровський зазначив, що в деяких випадках, наприклад, в разі гнійно-запальних процесів у кишечнику, гострого апендициту грілка може викликати розрив запаленого апендикса і перитоніт.

– Грілку на живіт може призначити тільки лікар. Грілка на живіт і мама протипоказані один одному. Забудьте слово грілка на живіт, поки цього не вимовив лікар, – підсумував він.

 

Зараз дивляться
Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Вопрос: ⠀ Можно ли ребенку на живот класть грелку, насколько она должна быть горячая и на какой период класть? ⠀ Ответ: ⠀ Ребят, смотрите, при некоторых состояниях, например, при гнойно-воспалительных в кишечнике, например, при остром аппендиците, грелка может привести к разрыву воспаленного аппендикса и к перитониту. Поэтому грелку на живот может назначить только врач. Грелка на живот и мама противопоказаны друг другу. Всё. Забыли слово грелка на живот, пока это слово не произнес врач. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #грелка #живот #аппендицит

Публикация от Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy)

Читайте: Як і за яких умов навчити дітей чистити зуби

До слова, грілку на живіт для новонароджених мами часто кладуть, щоб позбутися від кишкових коліків у дитини.

Раніше Факти ICTV писали, що робити, якщо у дитини болить вухо.

Джерело: Доктор Комаровский

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка