В Україні затвердили нові карантинні заходи в дитсадках – що змінилося

В Україні затвердили нові карантинні заходи в дитсадках – що змінилося
Джерело: Depositphotos

В Україні затвердили нові карантинні заходи у дитячих садках. Відтепер температуру тіла у дітей перевірятимуть тільки на вході, а раніше її треба було вимірювати кожні чотири години.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я. Відповідний документ підписали 25 серпня.

За новим положенням, після виявлення в дитини симптомів інфекції в приміщенні, де вона перебувала, необхідно провести провітрювання поза розкладом та дезінфекцію висококонтактних поверхонь.

Зараз дивляться

Скасовується заборона на використання багаторазових (тканинних) рушників та килимів з довгим ворсом. Але під час карантину заборонено використовувати м’які іграшки, перебувати в приміщенні садка у вуличному взутті. Також заборонені батьківські збори (дистанційні дозволені) та наради.

Якщо є ознаки ГРВІ або температура тіла вище +37,2, то за відсутності батьків дітей потрібно ізолювати в спеціальному приміщенні, терміново повідомити батьків і прийняти узгоджене рішення про подальшу допомогу дитині.

Вранці дитину приймає і передає в кінці дня вихователь на території садка, але не в його приміщеннях. У разі поганої погоди цей процес повинен проводитися в прийомних приміщеннях або роздягальнях, батьки обов’язково повинні бути в масках.

Положенням урегулювали використання засобів індивідуального захисту:

  • маски та рукавички працівникам необхідно одягати під час спілкування між собою та пересування приміщеннями закладу:
  • маски та рукавички не треба одягати під час проведення занять;
  • після зняття маски чи рукавичок та перед одягненням нових працівники мають мити руки з милом або обробляти їх антисептиком.

У МОЗ зазначили, що всі заходи – термометрія, обробка або миття рук, – мають проводитися в ігровій формі та за особистим прикладом педагогічного працівника.

За словами міського голови столиці Віталія Кличка, за наступного спалаху коронавірусу в Києві не планують зачиняти дитячі садочки та початкові класи шкіл на карантин.

Очільник міста звернувся до працівників шкіл та дитячих садочків і закликав їх активніше вакцинуватися, аби подбати про свою безпеку та здоров’я вихованців закладів.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка