Фото Діти

Зволікання було смерті подібне: у Львові врятували дитину трьох тижнів від народження з тяжкою вадою серця

операція
Джерело: Depositphotos

Медики Львівської обласної дитячої клінічної лікарні Охматдит провели першу спільну операцію з колегами Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. На операційному столі було тритижневе немовля з критичною вадою серця.

За словами лікаря-кардіолога Охматдиту Ольги Куриляк, до них звернулися медики з Івано-Франківська з проханням допомогти в порятунку дитини з критичною вадою серця – коарктацією аорти.

Зараз дивляться

– Нині до Львова переїхала філія Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, і ми запросили колег, щоб в ургентному порядку прооперувати дитину, – розповіла Ольга Борисівна.

За її словами, двогодинне оперативне втручання пройшло успішно. Була виконана розширена хірургічна пластика коарктації аорти. Стан дівчинки Емілії на сьогодні стабільний. Простими словами, дитині врятували життя.

Коарктація аорти – це вада серця, яка характеризується звуженням просвіту аорти, що провокує створення двох зон кровообігу (зона високого тиску до звуження і зона низького тиску після звуження). Це захворювання небезпечне тим, що може призвести до ішемії нирок, кишечника та інших органів.

Медики Охматдиту Львова висловлюють щиру подяку всьому колективу науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та висловлюють надію на подальшу співпрацю.

Джерело: Охматдит Львова

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка